SunFierro RPG !

Witaj na forum serwera MTA SunFierro RPG !

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-03-09 20:30:11

Leonberger
Użytkownik
Dołączył: 2019-03-09
Liczba postów: 1
WindowsFirefox 65.0

Podanie do SAMC

Nick: Leonberger
Wiek: 14
RP: 10/10, Mam za sobą dużo czasu spędzonego na serwerach RPG, czy RolePlay. Jeżeli chodzi o MTA grałem na serwerach typu 4life czy pylife oraz devgaming. Mam też duże doświdczenie na serwerach strikte RolePlay, z whitelistą bo na FiveM w GTAV. Wiele razy już byłem w frakcji SAMC więc nie będe miał z nią żadnych problemów.
Przegrany Czas:  Ogólnie na serwerach rpg około 600h (jak nie więcej), lecz na sun fierro life rpg założyłem nowe konto (mam auto, prawo jazdy itp.) i zacząłem wszystko od nowa więc jest ich bardzo mało.
UID: 11892
Dlaczego akurat ty: Nie mam problemu z podpozadkowywaniem się wyższym rangom, mam duze doświadczenie jeśli chodzi o rp i rpg. Ogarniam ortografię, nie odwalam a pozatym we frakcji SAMC byłem już wiele razy na wielu serwerach, więc mogę cieszyć się dużym stazem [sred])
Coś o mnie: Jestem Łukasz, mam 14 lat. Jestem ambitny posiadam też poczucie humoru. Moją zaletą jest to że gdy przychodzi co do czego to nie ma mowy o "nie chcę mi się". Dla mnie nie ma też "złego dnia" jest to po prostu lenistwo. Jestem też pomocny i przyjacielski.

                                                                        Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie [sred]) Pozdro dla Aministracj!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
starife - tetreta - mnlrpg - pavloos - internetowe